Некрасовська ЗОШ - Новини
Головна » Новини

Новини

Семінар заступників

26 жовтня 2016 року  в Некрасовській ЗОШ І-ІІІ ст. проведено спільний семінар у вигляді науково-практичної конференції для заступників директорів з виховної роботи «Алгоритм  взаємодії  заступника директора з виховної роботи та працівника психологічної служби з дітьми, які потребують підвищеної   педагогічної уваги та соціально-психологічного супроводу». Одне з основних завдань педагогічного колективу та психологічної служби є проектування освітнього, комфортного середовища, в якому будуть задоволені основні потреби учнів, і в якому усі учасники навчально-виховного процесу зможуть зберегти і зміцнити своє психічне та фізичне здоров’я. 

  Директор  школи Микола Григорович Савченко презентував діяльність педагогічного колективу, їх творчі доробки, досягнення учнів в олімпіадах, різноманітних конкурсах та змаганнях.

          Основна частина науково – практичної конференції почалася із виступів методистів ВРМЦЗО Григораш Т.М. та Гром Л.В. Дані виступи мали на меті обговорити питання щодо налагодження шляхів практичної взаємодії між психологічною службою навчального закладу та заступником директора з виховної роботи. У своєму виступі Тетяна Миколаївна звернула увагу на  практичну взаємодію між психологічною службою та заступниками директорів з виховної роботи. Леся Володимирівна у своїй презентації охопила питання виховної роботи за які відповідальним є заступник директора з виховної роботи, а також дані питання  взаємопов’язані із працівниками психологічної служби.
             Спільну мультимедійну презентацію на тему «Алгоритм діяльності заступника директора з виховної роботи та практичного психолога з дітьми, які потребують підвищеної психолого – педагогічної уваги» підготували Мазур Ж.В. – заступник директора з виховної роботи та Мацюк Л.П. – практичний психолог Некрасовської ЗОШ І-ІІІ ст. .

Учасники семінару мали можливість відвідати 4  майстер – класи:

  • батьківські збори «Ставлення до дітей – міра духовної гідності людини», проведено класними керівниками Гринь М.В. та Онищенко І.В.;
  • творча майстерня «Учнівське самоврядування. Порушення прав дитини», проведено класними керівниками Коробейніковою І.С., Закусило О.А.;
  • ярмарок педагогічних ідей «Права та обов’язки підлітків», проведено класними керівниками Мицик С.Д., Романюк Т.М.;
  • заняття з елементами тренінгу «Тайм – менеджмент або мої 24 години», проведено Мацюк Л.П. практичним психологом.

              На завершення учасники семінару відвідали  творчий вернісаж «Нас єднає Україна», підготовлений Маловічко А.М., педагогом – організатором Некрасовської ЗОШ І-ІІІ ст., на якому звучали пісні у виконанні учнів, педагогічних працівників школи та працівників місцевого Будинку культури.

             Підводячи підсумки роботи можна сказати, що співпраця повинна ґрунтуватись перше за все на: довірі, доброзичливості, відповідальності, толерантності, емоційній взаємодії та взаємодопомозі, вільному висловлюванні думки під час обговорення загальних проблем, діловій критиці, відсутності тиску.08.11.2016 | Aдмін

Вернутись назад
Всі новини

Контакти