Некрасовська ЗОШ - Виховна робота
Головна » Виховна робота

Виховна робота

 Патріотичне виховання


 День Захисника Вітчизни

13 жовтня Некрасовська ЗОШ відзначала День Захисника України. Метою заходу було Сприяти розвитку фізичних якостей школярів; виховувати моральні, естетичні якості, почуття патріотизму; сприяти створенню міцного шкільного  колективу. Учні 6 класу разом з класним керівником Мацюк Ларисою Петрівною, підготували гарний тематичний захід. Учні взяли активну участь у святі виконували патріотичні пісні, декламували вірші, шкільний танцювальний колектив продемонстрував свої танцювальні вміння. Всі  учасники свята та гості отримали гарні емоції та враження.

 


День вчителя

Щороку, у першу неділю жовтня, в усіх школах радісно вітають учителів із професійним святом — Днем вчителя. Це прекрасна нагода подякувати їм за невтомну працю і безмежне терпіння.Доброю традицією також і в нашій школі стало святкування Дня Вчителя! І цей навчальний рік не став виключенням. Учні 9-11 класів на чолі з шкільним самоврядуванням спробували себе в ролі вчителів, проводили уроки та слідкували за дисципліною в школі. 10 клас разом з класним керівником Романюк Тетяною Миколаївною підготували гарне свято присвячене всім вчителям, які працюють в нашій школі. Свято пройшло в піднесеному настрої та з гарними концертними номерами.

  


Благодійний ярмарок

11 листопада та 18 листопада в нашій школі пройшов благодійний ярмарок. 11 листопада ярмарок пройшов в учнів 6-11 класах, вони як старші показали маленьким своїм наступникам, як має проходити даний захід, а вже 18 листопада ярмарок провели учні 1-5 класів. Всі учні шкорли взяли активну участь у благодійному ярмарку, принесли на продаж безліч домашніх смаколиків. Всі радо купували пропоновану смакоту і не лише для того щоб поласувати смачненьким, а й для того щоб зробити свій маленький вклад для благодійної справи. Всі  кошти виручені з ярмарку будуть витрачені на благодійну допомогу дитячим будинкам.

   


День Гідності та свободи

21 листопада, в Україні втретє відзначають День Гідності та Свободи. В школі пройшла тематична лінійка, на якій учням було представлені відеоматеріали та хроніка подій ,яким присвячений даний захід. Учні вшанували память загиблих в період революції хвилиною мовчання та запилили свічки памяті.